درباره ما

خانه » درباره ما
درباره ما 2023-05-03T10:06:15+00:00

درباره شرکت پریما پلاستیک

شرکت پریما پلاستیک پارس تولید کننده ورق و ظروف یکبار مصرف فعالیت خود را در سال 1396 در شهرک صنعتی عباس آباد استان تهران آغاز نموده است.

این گروه صنعتی با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات تولیدی، با نیروی کار متخص و ماهر قادر به دریافت گواهینمامه ها و مجوزهای بهداشتی لازم از مراجع ذی صلاح در کشور گردیده است، پریما پلاستیک با ارج نهادن به موضوع کیفیت و مرغوبیت در فعاليتها و توليد محصولات، توجه خاص مبذول داشته به صورتيكه بالغ بر نيمي از فروش كالا از زمان آغاز فعالیت با صادرات محصولات خود به کشورهای منطقه بوده است.

ما در این شرکت به بهبود همه جانبه و مداوم فعالیت تولیدی خود ایمان داریم تا این رهگذر سبب افزایش کیفیت و رضایتمندی هرچه بیشتر همکاران و مشتریان شود.

چشم انداز

شرکت پریما پلاستیک پارس در زمینه تولید و بسته بندی انواع محصولات غذایی در بالاترین سطح کیفیت، به افزایش توان تولید و توسعه فرهنگ مصرف غذای سالم، فعالیت می‌نماید.
این واحد تولیدی میکوشد تا فراتر از تولید محصول در زندگی مصرف کنندگان و مخاطبان خویش با آن ها همراه باشد، و آن ها را به سوی بسته بندی و تجربه های جدید سوق دهد. در راستای اهداف کلان این مجموعه میتوان به:
• ارتقاء سطح بهداشت تولیدات و تضمین ایمنی مواد غذایی
• تولید انواع محصولات و ارائه کیفیتی برتر بر اساس خواسته‌های مشتریان و رسیدگی به شکایات در راستای افزایش رضایتمندی مشتری و نیز افزایش قابلیت سازمان جهت بهبود محصولات
• برنامه ریزی و اقدام منظم و مداوم جهت پیشگیری و کاهش پیامدهای زیست محیطی و کاهش ضایعات
• برنامه ریزی و اقدام منظم و مداوم جهت افزایش سطح ایمنی کارکنان و طرف‌های ذینفع، کاهش عوامل زیان‌آور محیط کار، کاهش آمار حوادث و پیشگیری از وقوع بیماری‌های ناشی از کار
• استفاده بهینه از تجهیزات و ماشین آلات و برنامه ریزی منظم نگهداری و تعمیر زیر ساخت‌های تولیدی

گواهینامه ها و افتخارات

مشتریان ما

کافه قنادی کوک

وب سایت

هایپر استار

وب سایت

فروشگاه زنجیره ای رفاه

وب سایت

نان سحر

وب سایت

فست فود نانوچی

وب سایت

فست فود برگرلند

وب سایت