انواع ظروف یکبار مصرف

خانه » اخبار و مقالات » مقالات » انواع ظروف یکبار مصرف

انواع ظروف یکبار مصرف

2019-09-16T17:56:43+00:00 16 سپتامبر 2019|Categories: مقالات|Tags: , |بدون ديدگاه

ظروف یکبار مصرف انواع مختلفی دارد. اگر مواد اولیه تولید انواع ظروف یکبار مصرف مانند ظروف یکبار مصرف گیاهی و یا پلی استایرن، پلی اتیلن و پلی پروپیلن را در نظر نگیریم، ظروف یکبار مصرف بر اساس نوع مصرف انواع متفاوتی را شامل میشوند.

انواع ظروف یکبار مصرف از نظر نوع کاربرد

انواع ظروف یکبار مصرف بر اساس نوع مصرف عبارتند از:
ظروف بسته بندی میوه و سبزیجات، ظروف بستنی، ظروف بسته بندی مواد پروتئینی، ظروف بسته بندی تخم مرغ، ظروف یکبار مصرف رستورانی، ظروف یکبار مصرف سالاد، ظروف بسته بندی خشکبار و …

انواع ظروف یکبار مصرف از نظر حجم

ظروف یکبار مصرف از نظر حجم عبارتند از ظروف 100 تا 500 گرم، 500 تا 1000 گرم و 1000 تا 3000 گرم.
همچنین این ظروف در انواع در دار و بدون در، ظروف پانچ دار و … تقسیم بندی می شوند.

انواع ظروف یکبار مصرف از نظر جنس

از نظر نوع جنس ظروف، ظروف یکبار مصرف به ظروف پلی استایرنی (PS) ، ظروف پلی پروپیلنی(PP) و ظروف پلی اتیلنی (PE) قابل تقسیم بندی هستند. معمولا از ظروف پلی استایرنی سفید (HIPS) برای نگهداری غذاهای گرم استفاده میشود. اما ظروف پلی استایرنی شفاف را معمولا برای غذا ها و نوشیدنی های سرد استفاده میکنند. باید توجه داشت که همیشه از سرو غذا ها و نوشیدنی های گرم مثل آش، چای و قهوه در ظروف پلی استایرنی شفاف پرهیز نمود. معمولا این اخطار ها در زیر ظرف های یکبار مصرف استاندارد درج میشوند. بنا بر این توصیه میکنیم پیش از استفاده از این ظروف حتما به نکات هشدار دهنده ای که یا بر روی خود ظروف و یا بر روی جعبه ها و کارتن های آن درج میشود دقت لازم و کافی را داشته باشید.
کارخانه ظروف یکبار مصرف پریما پلاستیک تولید کننده ظروف یکبار مصرف در مقیاس عمده و صنعتی است. این کارخانه ظرفیت تولید انواع ظوف یکبار مصرف را داشته و آماده عرضه این ظروف به بازار مصرف است. همچنین این کارخانه آمادگی دارد با توجه به هبهره گیری از خطوط تولید مدرن خود نیاز مشتریان خود را بر اساس سلیقه های مشتریان، تولید و آماده تحویل نماید.

ثبت ديدگاه