ظروف بسته بندی تخم مرغ

خانه » اخبار و مقالات » مقالات » ظروف بسته بندی تخم مرغ

ظروف بسته بندی تخم مرغ

2019-09-16T14:54:05+00:00 16 سپتامبر 2019|Categories: مقالات|بدون ديدگاه

ظروف بسته بندی تخم مرغ یکی از تولیدات گروه صنعتی پریما پلاستیک است این ظروف در پریما پلاستیک در ظرفیت های شش تایی، نه تایی و پانزده تایی تولید میشود. طروف بسته بندی تخم مرغ تولید شده توسط پریما از نوع پانچ دار بوده و به راحتی بسته و کیپ میشود. این ظروف با استحکام و طراحی مناسب ساخته شده به نحوی که از لق زدن و جابجایی تخم مرغ ها در این ظروف جلوگیری میشود و حداقل ضایعات محصول بر اثر شکستن را به همراه دارد.

ویژگی ظروف بسته بندی تخم مرغ پریما

ظروف بسته بندی تخم مرغ پریما پلاستیک نسبت به گرما و سرما مقاوم بوده و در مواجهه با تغییر حرارت تغییر شکل نمیدهد. همچنین طراحی محصول به گونه ای انجام شد است که در سوپرمارکت ها امکان چیدن محصول بر روی همدیگر وجود داشته و از واژگونی ناگهانی و شکستن تخم مرغ ها جلوگیری میشود.
این محصول همچنین به گونه ای تولید شده است که فضای لازم برای چسباندن لیبل های کارخانه تولید کننده تخم مرغ بر روی آن فراهم شده است. داخل محصول به گونه ای طراحی شده است که هر تخم مرغ به وسیله یک جدا کننده از سایر تخم مرغ ها جدا شده است و امکان برخورد تخم مرغ ها با یکدیگر و در نتیجه شکستن آن ها وجود ندارد.
ظروف بسته بندی تخم مرغ پریما امکان سفارش به صورت عمده را نیز دارا است و از آن جا که این شرکت از عمده فروشی ظروف یکبار مصرف خود استقبال میکند، میتواند تخفیف های مناسبی به مشتریان عمده ارائه نماید. این محصول دارای پروانه های بهداشتی از نهاد های ناظر مربوطه بوده و تمامی استانداردهای لازم را برای تولید اخذ نموده است.
تولید کنندگان تخم مرغ و مرغداری ها همچنین در صورت سفارشات عمده این محصول میتوانند اشکال، ابعاد و ظرفیت های دلخواه خود را برای تولید ظروف بسته بندی تخم مرغ سفارش دهند. پریما پلاستیک با توجه به بهره گیری از دستگاه های فوق پیشرفته وی اف کی کره جنوبی تمام تلاش خود را برای تولید سریع و با کیفیت محصولات حوزه بسته بندی تخم مرغ به کار خواهد گرفت تا محصول با کیفیت به مشتری تحویل داده شود.

ثبت ديدگاه